Ča im delamo, Istra 1961 fantastičnim pogotkom Matheusa uzela bodove Dinamu

Ča im delamo, Istra 1961 fantastičnim pogotkom Matheusa uzela bodove Dinamu-135186

ISTRA 1961-DINAMO 1:0 (0:0)

Nakon početnog ispitivanja snaga u 5.minuti Marin loše procjenjuje let lopte, Menalo izbija sam pred Majkića ali lopta odlazi preko gola. Istra 1961 uzvraća u 7. minuti preko Bultama ali lopta izlazi izvan terena.

U 22. minuti pokušao je Menalo, a potom i Špikić no Majkić ponovno odlično brani. Istra 1961 uzvraća s desne strane,  Hujber ubacuje no Matheus je u skoku bio prekratak. U 44. minuti sjajno se Bakrar oslobodio i opalio sa 16 metara no Livaković izbacuje loptu u korner.

U 50. minuti bilježimo udarac Menala s ruba kaznenog prostora ali Majkić opet brani, lopta odlazi u korner. U zadnjih deset minuta Istra 1961 je pokazala stanovitu ambiciju prema naprijed, nakon jednog slobodnjaka pada gol Josipovića no sudac Erceg na intervenciju pomoćnika svira zaleđe.

U prvoj minuti nadoknade Istra 1961 dolazi do senzacionalnog gola, omaleni Matheus nakon što odbijena lopta glavom od Mišića, ulazi u kazneni prostor i iskosa fantastično vara  Livakovića, ludilo na Drosini, Istra 1961 vodi 1:0. Do kraja utakmice domaćini velikim srcem uspijevaju sačuvati tri boda za četvrto mjesto na tablici. (NMF/FOTO: ELVIS MALAGIĆ)