GLAZBENA SUBOTA U MALOM RIMSKOM KAZALIŠTU
Sinoć je pulsko Malo rimsko kazalište postalo središte regijske glazbene energije – na pozornicu su izašla čak tri izvođača koji su privukli publiku svih generacija, a posebice mlađu, koja je ispunila parter do posljednjeg mjesta.
Večer je otvorio Buč Kesidi, popularni duo iz Pančeva. Publika ih je dočekala uz zalazak sunca, a oni su krenuli s pjesmama Trebaš mi i Moderne veze s istoimenog albuma.

Buč Kesidi se pulskog koncerta prisjetio i prošlogodišnjeg nastupa ispred Doma hrvatskih branitelja u sklopu 71. Pula Film Festivala, a pred kraj su pozvali obožavatelje na svoj do sada najveći samostalni koncert – u siječnju u Areni Zagreb.

Nakon kratke pauze i pozdrava Zorana Zarubice i Luke Racića okupljenima, uslijedio je, po reakcijama iz publike, najiščekivaniji trenutak večeri – izlazak slovenskog benda Joker Out.

Večer je završila uz Baby Lasagnu, no publika će se, sudeći po raspoloženju i energiji, ove glazbene subote još dugo prisjećati.
(REX)