Boris Mišković najbolji borac na kickboxing prvenstvu Hrvatske

PO 2 ZLATA U PULU, ROVINJ I LABIN
U nedjelju, 01.04.2012. u Kutini je održano državno kickboxing prvenstvo u semi contactu za starije kadete, te u full contactu za juniore i seniore. Nastupilo je oko 280 natjecatelja, a istarski borci su osvojili šest zlatnih medalja . U semi contactu u kategoriji kadetkinja do 65 kg zlato je osvojila Katarina Cukarić iz Budokai Labin. U full contactu u Istru idu pet zlata, a naročito su uspješni bili juniori koji su osvojili prva mjesta u kategorijama do 51 kg Tomislav Jalšovečki iz Futura Pula, do 54 kg Marino Faraguna iz Budokai Labin i do75 kg Marko Opšivač iz Budokai Rovinj, dok je kod juniorki do 48 kg prvakinja Hrvatske postala Petra Jalšovečki iz Future Pula. Na kraju spomenimo seniorskog prvaka u full contactu u kategoriji preko 91 kg Rovinježa Borisa Miškovića koji je ujedno i proglašen za najboljeg pojedinaca prvenstva. vd