Biska pogodila za pobjedu dvije sekunde prije kraja

DRAMATIČNA UTAKMICA U PATINAGGIU
Da sportske priče znaju biti dramatične dokazla je večerašnja košarkaška utakmica  između Ženskog košarkaškog kluba Biska iz Pule i Ženskog košarkaškog kluba Plamen Požega iz Požege kojeg su pulske košarkašice dobile doslovno u zadnjim trenutcima utakmice. Prve dvije četvrtine domaće su košarkašice odigrale prilično neorganizirano što ih je koštalo osam koševa zaostatka u poluvremenu. Prve dvije četvrtine gošće iz Požege su dobile u svoju korist,prvu četvrtinu s 17:18, a drugu  14:21. Domaće košarkašice su nakon odmora počele igrati znatno organiziraniju obranu, tako da se prednost gošći počela topiti. Treća četvrtina završila je minimalnom prednošću Biske  od 25:23, da bi se pobjednik odlučio doslovno u zadnjim trenutcima utakmice kada su domaće košarkašice na radost dvjestotinjak navijača pogodile za pobjedu i to samo dvije sekunde prije kraja utakmice. (REX/M.Angelini)