Bez majice i s plastičnim pištoljem ušao u pulsku trgovinu

Bez majice i s plastičnim pištoljem ušao u pulsku trgovinu-161694

UZNEMIRIO GRAĐANE I ZAVRŠIO NA POLICIJI 
Pulska policija je dovršila kriminalističko istraživanje nad 35-godišnjakom koji je svojim ponašanjem izazvao strah i nelagodu kod građana. Naime, muškarac je 24. lipnja oko 23 sata ušetao u trgovinu u Jeretovoj ulici bez majice, a da je pritom sa stražnje strane za pojasom imao zataknut pištolj. Policijski službenici ubrzo su ušli u trag muškarcu, proveli su nad njim kriminalističko istraživanje i oduzeli mu pištolj te su utvrdili da se radi o plastičnom pištolju koji izgledom djeluje kao pravi.

Budući da je muškarac svojim ponašanjem ostvario obilježja prekršaja iz Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira, policija protiv njega podnosi optužni prijedlog nadležnom sudu.

(Pu istarska)