SUBOTA, 23. LISTOPADA 2010.
Kako je Šajeta kao Opatijac podnio činjenicu da je turističku nagradu Plavi cvijet njegovoj Opatiji ove godine „preoteo“ Poreč? Hoće li mu kolega Nemet zbog toga stavljati „sol na ranu“? Poreč je, naime, jučer na Danima hrvatskog turizma u Rovinju preuzeo Plavi cvijet, nagradu za najuređenije turističko mjesto primorske Hrvatske u kategoriji više od 10 tisuća stanovnika. Budući da je u završnici pretekao drugoplasiranu Opatiju, Šajetin rodni grad, bit će zanimljivo čuti hoće li Šajo ovu „provokaciju“ stoički podnijeti ili će tko zna kako reagirati... Budite s nama i ove subote od 9 do 12 sati u ŠajEteru Radija Pule i doznajte razvoj događaja ove napete situacije.
„Dragi sadasnji i budući penzići, čiujemo še caco i obično u subotu, okolo podne, zajno pokle đornale radio na Radio Pula. Malo ćemo se žežati s penzićki problemi, skupoće, političari i slične dižgracije. Bel Moretto me kaze da imam jazik caco krava rep, ali laze. Iako nissam čakolona, sve ću pročesljati, natapirati i nalakirati. Fermajte pinjate, zagasite špaher, akomodajte se emissiu.“ Slušateljima poručuju Siora Špija i Bel Moretto, koje možete poslušati u podne i pet.
U emisiji STEREO SPORT SUBOTOM koja počinje u 17 sati među ostalim razgovaramo podvodnom ribolovu u Ližnjanu, atletskoj utrci u povodu Dana Uljanika, trećeligaškom nogometu, rukometnom susretu Arena Jadrograd - Sisak, Veslačkom klubu Medulin, ultramaratonu te uspjesima sportaša u kolicima.