Vaterpolistima Pule dvije pobjede na domaćem plivalištu

PALI KRUNA I CONING
Vaterpolisti Pule u dva dana ostvarili su dvije važne pobjede, najprije u subotu pala Kruna iz Osijeka rezultatom 18-6 ,po četvrtinama (6-0, 3-2, 4-2, 5-2). Ovo je bila pucačka utakmica Krizmana koji je postigao sedam zgoditaka,  Babića i Frajmana koji su postigli po četiri gola, dok su Taletović, Boljun i Sušac postigli po jedan gol. Večeras su vaterpolisti Pule osvojili bodove u susretu s Coningom iz Varaždina. Pulski vaterpolisti napokon su odigrali dvije utakmice na svom plivalištu što je u oba dana rezultiralo solidnom posjetom ljubitelja vaterpola. Pula je prvu četvrtinu odigrala „maestralno“ ostvarivši odmah na početku veliku prednost od 4-0. U nastavku je dobivena još jedna četvrtina, a utakmica je u nastavku rutinski privedena kraju s (4-0, 3-1, 3-3, 2-4) po četvrtinama.Strijelci za domaće bili su Taletović, Babić, Sović, Krizman i Frajman po 2 gola, Boljun i Sušac po 1 gol. (REX/MANUEL ANGELINI)