Uspješna provjera Pule 1981 u Zadru, danas protiv Kvarnera

Uspješna provjera Pule 1981 u Zadru, danas protiv Kvarnera-91188

SONIK PUNTAMIKA - PULA 1981 80:86
U subotu su košarkaši Pule 1981 u Jazinama odigrali svoju petu pripremnu utakmicu za sezonu 2018/19 i nakon borbenih 40 minuta slavili konačnim rezultatom 80:86 protiv Sonik Puntamike.

Igrači trenera Branimira Pavića, iako bez Vedrana Pušića, Mark Sekulića i Montela Williamsa, čvrstom su obranom u posljednjoj četvrtini došli do pobjede, dobili zasluženu slobodnu nedjelju, u ponedjeljak će odraditi jedan trening, a u utorak već gostuju u Rijeci kod Kvarnera 2010.

SONIK PUNTAMIKA - PULA 1981 80:86 (16:15, 29:25, 15:17, 20:19)

Sonik Puntamika: Petani 27, Jošić 4, Paleka 2, Palčić 9, Ceranja, Kovačević, Bučaj 3, Mišić, Jurjević, Perić 13, Grbić 7, Bašić, Špaleta 15; trener: Kraljević.
Pula 1981: Marić 5, Šimović 21, Jelenković 24, Gligorović 5, Grašo 2, Koljanin 5, Stojanović 4, Andabaka 20, Pušić; trener: Pavić.

Inače, danas poslijepodne, s početkom u 18:30 sati, u dvorani Dinko Lukarić na Kozali odigrati će se revanš utakmica s Kvarnerom 2010 koji je prije deset dana u Puli slavio konačnim rezultatom 79:93, s time da su Puljani tada bili u oslabljenom sastavu, pa će biti vrlo zanimljivo vidjeti kako će danas izgledati protiv istog protivnika i to još u gostima.