Ritmi?arke KSRG Gazela postignule zapažene rezultate

OBAVIJEST O AKTIVNOSTIMA
Za ?lanice Kluba sportsko ritmi?ke gimnastike Gazela iz Pule prethodni vikend bio je u znaku dvaju zna?ajnih natjecanja. U Varaždinu je održano 17. pojedina?no prvenstvo Hrvatske u ritmi?koj gimnastici, A - program, na kojem su nastupile dvije predstavnice Gazela - Matea Adri? ( ml. kadetkinja) i Nora Pacenti (juniorka). Rezultati: Matea Adri? - 3.mjesto, vježba s obru?em, 7. mjesto, s vija?om, 8. mjesto bez rekvizita. Nora Pacenti - 8.mjesto, vježba s vija?om, 8. mjesto s loptom, 10. mjesto s obru?em, 10. mjesto s trakom. Istovremeno je u Mariboru održan me?unarodni turnir Branik 2008. gdje su u jakoj konkurenciji nastupile ml. kadetkinja Mia Mandini? osvojivši 11. mjesto, te juniorka Antonela Mar?eta osvojivši zlato za pulske ritmi?arke. Prvi dio natjecateljske sezone završava idu?im vikendom u Zagrebu, 07.lipnja na Završnici Kupa Hrvatske, gdje ?e pulske Gazele nastupiti sa grupnim vježbama B i C programu, te pojedina?nim nastupima vježba?ica B programa. (E.O.)