Remi s Vinodolom ostao u sjeni Paravićevog eurogola

Remi s Vinodolom ostao u sjeni Paravićevog eurogola-91103

RUDAR - VINODOL 2:2
Na današnjoj utakmici u Labinu postignuta su četiri pogotka, ali usprkos tome, gledatelji nisu mogli biti prezadovoljni. Naime, ritam obje momčadi nije bio na razini, a sunce je uporno “pržilo” pa su igrači djelovali kao omamljeni.

Ipak, treba priznati da je Vinodol bolje ušao u utakmicu, agresivnije i željnije pobjede. No, prvi prijete Labinjani nakon što je Karlo Kozić u devetoj minuti napravio “dar-mar” i uposlio Ivana Macana kojem udarac brani dobro postavljeni Godinić.

Nakon toga rastrzana igra sve do 35. minute kada Begić ubacuje i pronalazi Antonija Petrovića koji ljevicom zabija za 0:1. Do predaha se ništa važno nije dogodilo, a čim su igrači izašli iz svlačionica, Petrović koristi novu individualnu grešku domaće obrane i pogađa za 0:2.

Uslijedile su tri ključne minute. Najprije je u 56. zbog ozljede morao izaći najbolji igrač utakmice Petrović, a onda je 90 sekundi kasnije Erik Paravić postigao eurogol koji bi, da postoje javni video zapisi, konkurirao za gol sezone. Jednu odbijenu loptu nakon “slobodnjaka” Juričića dočekao je na lijevi volej i loptu poslao u rašlje za 1:2.

Pet minuta kasnije Rudari preko Macana dolaze do 2:2, na asistenciju Juričića, a u tim trenucima djelovalo je kako bi gosti mogli “potonuti” do dna. No, umjesto toga uslijedilo je 20 minuta ničega s obje strane da bi 85. Blažina obranio opasan udarac Begića, a u 90. Macan šutirao pokraj gola nakon što si je sam stvorio prostor.