(VIDEO) Pohvala mladom vatrogascu iz Fažane, brzom reakcijom zaustavljeno širenje požara

(VIDEO) Pohvala mladom vatrogascu iz Fažane, brzom reakcijom zaustavljeno širenje požara-161715

POHVALA ZA MLADOG VATROGASCA
U inbox Regional Expressa stigla je pohvala za mladog Karla Mijatovića iz Fažane, koji je, prema riječima čitatelja, u noći sudjelovao u sprječavanju širenja požara u Vodnjanu.

Čitatelj navodi kako su oko 23.45 sati primijetili požar na čak četiri lokacije kod Plodina u Vodnjanu, uz glavnu cestu. Sumnjaju da je riječ o namjerno potpaljenoj vatri.

Stala su dva automobila iz Pule i njemački par te smo nazvali vatrogasce. Dok su vatrogasci stigli, uz pomoć mladog Karla Mijatovića iz Fažane, koji se tek školuje za vatrogasca, upotrijebili smo hidrant i osigurali da se požar ne proširi prema obližnjim kućama”, poručio je čitatelj.

Posebno ističe Karlovu pribranost i organiziranost u stresnoj situaciji.

Molim vas da pohvalite mladog tinejdžera koji je sve to koordinirao i spasio situaciju”, dodaje čitatelj.

Svaka čast Karlu i svim građanima koji su reagirali odgovorno, pomogli do dolaska vatrogasaca te spriječili moguće ozbiljnije posljedice.

(H.R./video: čitatelj Denis Goldin)