Pobjeda Stoje, Kordiš „utrpao“ 41 koš

Pobjeda Stoje, Kordiš „utrpao“ 41 koš-55202

STOJA : KRALJEVICA 87:80
Košarkaši Stoje ostvarili su sinoć pobjedu nad ekipom Kraljevice rezultatom 87:70. U prvom poluvremenu gosti ne dozvoljavaju domaćinu da se rezultatski odlijepi te se na odmor odlazi rezultatom 36:32 za Stoju. U nastavku momčad Vladimira Korošeca podiže ritam igre i posebno agresivnost u obrani što na kraju rezultira uvjerljivom pobjedom Stoje.

Nevjerojatnu utakmicu odigrao je Sandro Kordiš ubacivši čak 41 koš. Kod gostiju najučinkovitiji bio je Konjević sa 17 koševa. Naredne subote Stoju očekuje susret protiv ekipe Šanca u Karlovcu.

KRALJEVICA – STOJA 87:70 (19:18, 17:14, 26:19, 25:19)

STOJA: Antolović, Bulešić 14, Mezulić 8, Dasko 9, Ivanković 6, Kordiš 41, Tumpić 7, Pajković, Drobnjak, Đugum 2, Premasunac. Trener: Vladimir Korošec

KRALJEVICA: Brletić, Marečić 5, Govorčin 10, , Konjević 17, Krstinić 6, Đurić 2, Protega 7, Frančišković 2, Miletić, Perić 7, Bobanović 14. Trener: Goran Šučurević. Rex/foto: Safet Omerović Basso