Pobjeda Rudara protiv Crikvenice

Pobjeda Rudara protiv Crikvenice-97243

RUDAR – CRIKVENICA 2:1
Ponovno je Rudare mogla nepovoljnog rezultata koštati realizacija. Danas su pobijedili Crikvenicu s minimalnih 2:1, ali prema broju izglednih prigoda, Rudar je mogao upisati i daleko izraženije slavlje.

U prvom dijelu gledatelji su vidjeli dva veoma lijepa pogotka. Igrala se 12. minuta kad je Sanjin Grbac prošao po lijevoj strani i idealno poslužio Luku Stojkovića kojem nije teško dovesti Kovare u vodstvo – 1:0.

Crikvenica je također zabila iz lijepog ubačaja sa strane te još ljepše reakcije glavom Ivana Vukelića na prvoj vratnici. Osim toga, Rudari su imali dvije vratnice, uzdrmali su ih Igor Juričić i Eldin Bećar, a matne situacije su u nastavku imali i Grbac i Stojković.

Međutim, za trobod su strepili do kraja, a ka pobjedi ih je gurnulo i “divljanje” gostujućih igrača koji su dobili direktne crvene kartone. Odluka je pala u 89. minuti, u jeku labinskih napada, gostujuća obrana loše je “očistila” jednu loptu koja je došla do Roberta Dadića, a ovaj ju je poslao u suprotni kut za 2:1.

IV NL NS RIJEKA – 28. KOLO:

RUDAR – CRIKVENICA 2:1 (1:1), Strijelci: 1:0 Stojković 12´, 1:1 Vukelić 41´, 2:1 Dadić 89´

RUDAR: Legac, Dragovina, Bećar, Stojković (od 90. Vidas), Čudić (od 90. Ivančić), Macan, Juričić (od 64. Bembić), Grbac, Hasanbegović, Dadić, Kurtić.
Trener: Nedjeljko Josipović

CRIKVENICA: Nikšić, Brkljača, Nemetz J., Nemetz N., Matešković, Prpić, Krmpotić (od 46. Mijolović), Štemberger, Vukelić, Butorac, Mazzarolli.
Trener: Josip Vukelić