Pobjeda Istre 1961 u Slavonskom Brodu-VIDEO

MARSONIJA-ISTRA 1961 0:2
Nakon šokantnog poraza u prošlom kolu na Verudi kada je bodove odnijela ekipa Slavonca CO u Puli se opet vratio dah optimizma. Istra 1961 pobijedila je danas u Slavonskom Brodu Marsoniju sa 0:2 što je uz iznena?uju?i poraz do danas vode?e Croatie iz Sesveta u Sisku glavni razlog bu?enja nade za povratak u prvu HNL. Istra je povela u 44.minuti … Nakon uba?aja sa desne strane Natko Ra?ki utr?ava i glavom postiže svoj drugi prvenstveni gol od kada igra za Verudeže. Za kona?nih 0:2 najzaslužniji su doma?ini koji su zadnjih nekoliko minuta igrali na sve ili ništa pa je u jednoj brzoj kontri iskusni Igor Žikovi? potvrdio pobjedu Istre 1961.Utakmica je igrana po hladnom vremenu pred oko 700 promrzlih gledatelja. Na vrhu tablice sada je Hrvatski Dragovoljac koji je "zgazio" Slavonca CO u Sigetu sa glatkih 3:0. Pogledajte VIDEO s utakmice odigrane u prvom dijelu prvenstva na Verudi.(N.M.)