Perić - Komšić zabio, ostalo igrala Lokomotiva

Perić - Komšić zabio, ostalo igrala Lokomotiva-103515

ARENA CUP ZA TREĆE MJESTO: ISTRA 1961 - LOKOMOTIVA  1:3
Očito se trener Prelec odlučio da u generalki pred prvenstvo odmori glavne snage, tako su nešto više od desetak minuta na kraju dobili Blagojević, Einar, Grujević, Gržan, Ivančić i Sergi. Da li je to dobro, znati će se u petak, jer nam sad nije poznato što je to u ovim pripremama spremio Prelec, kad ni u jednoj utakmici nismo mogli vidjeti momčad koju bi trebali gledati na proljeće, al se nadamo da strateg zeleno-žutih zna što radi, kad već ne zna sportski sektor. Po igri protiv Lokosa sumnjamo da i trener zna gdje se nalazi taj njegov zacrtani plan kojeg stalno spominje.

Krenulo je dobro i u 5. minuti Perić - Komšić lijepo zabija i čovjek pomisli što će nam napadač, ali onda više na terenu ne vidimo ni Perić-Komšić, ni igre koja bi donijela šansu Perić-Komšiću. Samo četiri minuta kasnije Kastrati zabija za izjednačenje, Uzuni u 32. minuti donosi Zagrepčanima vodstvo nakon katastrofalne greške Duke, a lijepim, svojim drugim pogotkom, u 44. minuti Lirim Kastrati zabija za konačnih 1:3.

U drugom poluvremenu nismo vidjeli puno od igre i čekamo Zaprešić u petak s puno straha i neizvjesnosti.

Istra 1961 : Lokomotiva 1:3 (1:3), strijelci: 1:0 Perić - Komšić (5), 1:1 Kastrati (9), 1:2 Uzuni (32), 1:3 Kastrati (44)

Istra 1961:  Duka, Ladislović, Tomašević, Rufati, Pavić, Lončar, Obeng, Octavio Paez, Arona, Bušnja, Perić - Komšić (još su igrali: Bosančić, Maganjić, Bernobić, Lisica, Blagojević, Einar, Grujević, Gržan, Ivančić i Sergi)

Lokomotiva: Grbić, Karačić, Kolinger, Mersinaj, Marković, Halilović, Petrak, Sammir, Uzuni, Kastrati, Budimir (još su igrali: Jurić, Čeliković, Majić, Tuci, Rakić, Kovačić, Emerson, Gluhaković, Maružin, Vojković)