OTP banka igrati će za plasman od 5. do 8. mjesta

PRVI SUPARNIK JE AZENA IZ VELIKE GORICE
Odbojkašice pulske OTP banke neće braniti lani osvojeno treće mjesto u prvenstvu Hrvatske. Naime, očekivano, bankarke su na gostovanju u Osijeku u trećoj utakmici prvoga kola doigravanja za prvaka Hrvatske od sastava Pivovare poražene s rezultatom 3 : 1. U prvom setu domaće igračice maksimalno koriste prednost domaćeg terena te slave sa sigurnih 25 : 19. U drugom setu, tradicionalno, Puljanke se bude i s 22 : 25 sve vraćaju na početak. Nakon toga, domaći sastav popravlja blok i igru u napadu što je dovoljno za zatvaranje utakmice s pobjedom.
Osječanke s ukupnim rezultatom 2 : 2 u poluzavršnici doigravanja za prvaka čeka sudar s Vukovarom. Bankarke koje su ove sezone imale previše problema sa ozljedama ključnih igračica te oscilacijama u igri čeka rutinsko razigravanje od 5. do 8. mjesta. I u ovom dijelu prvenstva koje se igra na dvije dobivene utakmice prvi suparnik bit će Azena iz Velike Gorice. I u razigravanju s Azenom, Puljanke eventualni treći meč igraju u gostima. (M.Š.)