Kovarima se otvorilo u drugom dijelu

Kovarima se otvorilo u drugom dijelu-99364

PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA: RUDAR – CRES 6:0
Četvrtoligaš s Cresa bio je danas protivnik Kovarima u Labinu. Gosti su se dobro držali u prvom dijelu kad je domaćin isprobavao jednu taktičku varijantu, da bi se u nastavku vratili na „svoje postavke“ i Cresu zabili šest golova, od čega četiri sjajni Ivan Macan.

Mreža iskusnog Zmajle prvi se put zatresla u 53. minuti kad je Ivan Golić sjajno prošao po desnoj strani i povratnom loptom pronašao Kristiana Bembića koji zabija preciznim udarcem.

Macan je nakon toga postigao tri gola, prvi nakon centaršuta Grpca, drugi iz jedanaesterca na Bembiću i treći nakon solo prodora. Do kraja susreta zabio je još i Roko Torić, na asist Golića, a u 86. je Macan dovršio svoj “poker”.

Nogometaši Rudara u nadolazećem tjednu igraju dvije kontrolne utakmice, obje ponovno na svom igralištu, u 20:30. Najprije će u Zelenice u srijedu 14.8. juniori Rijeke, a potom u subotu 17.8. novi četvrtoligaš, lanjski prvak Prve ŽNL Istra, momčad Medulin 1921.

RUDAR – CRES 6:0 (0:0), Strijelci: 1:0 Bembić 53′, 2:0 Macan 64′, 3:0 Macan 66′, 4:0 Macan 80′, 5:0 Torić 83′, 6:0 Macan 86′

RUDAR: Savić, Licul, Načinović, Kurtić, Golić, Čudić, Hasanbegović, Dadić, Golja, Macan, Grbac
Još su igrali: Legac, Stojković, Bembić, Moravac, Torić
Trener: Alen Jurić

CRES: Zmajla, Zubović A., Baljak, Kinkela, Crnovršanin, Tarrabochia, Kučinić, Cianci, Zubović K., Jusufi, Kalanj
Još su igrali: Zubović T., Josipović, Gačanin
Trener: Tihomir Bašić