Futsal Pula nije uspjela postati prvoligaš u sjajnoj utakmici

Futsal Pula nije uspjela postati prvoligaš u sjajnoj utakmici-97244

FUTSAL PULA – OLMISSUM OMIŠ  4:4
Omiški Olmissum je remijem u Puli postao novi prvoligaš! U sjajnom susretu 4. kola drugoligaške “Lige za prvaka” momčad Olmissum odigrala je 4:4 na gostovanju kod Futsal Pule, što im je bilo dovoljno da postanu novi prvoligaši, pa će posljednja dva kola biti tek formalnost, jer su Omišani ostali nedostižni na vrhu ljestvice ispred Futsal Pule i Našica.

Pulski dečki su dali sve od sebe protiv odličnog, ali ravnopravnog protivnika, imali su tri puta vodstvo, ali nakon 3:2 u 30. minuti, gosti postižu dva uzastopna gola i dolaze do vodstva 3:4 u 36. minuti, nadu je minutu kasnije probudio Imširević za izjednačenje, ali su do kraja utakmice gosti uspjeli ostati neporaženi.

2.HMNL - LIGA ZA PRVAKA:

FUTSAL PULA – OLMISSUM  4:4 (2:1), STRIJELCI: 1:0 Imširević (3′), 1:1 Pavić (8′), 2:1 Imširević  (11′), 2:2 Pavičić (29′), 3:2 Urošević (30′), 3:3 M.Kolobarić (33′), 3:4 Perišić (36′), 4:4 Imširević (37′)

FUTSAL PULA: Aleksandar Glavonjić, Anel Salihović, Vigan Hoxha, Goran Urošević, Alen Peršić, Valter Cetina, Bojan Barišić, Nikola Badrov, Filip Đapić, Srđan Lolić, Vili Šafradin, Sanel Imširević, Andrej Radulović.

OLMISSUM: Josip Bilandžić, Mladen Bajamić, Duje Kustura, Robert-Vinko Pavičić, Mijo Mišerda, Nikola Pavić, Tomislav Miljak, Antonio Juretić, Stjepan Perišić, Josip Kolobarić, Mateo Kolobarić, Josip Juretić, Božidar Baučić, Pave Mudronja.