Žetva medalja za kickboxing klub Lav

LAV PROGLAŠEN NAJBOLJIM KLUBOM TURNIRA
Tradicionalni otvoreni kickboxing kup „TOP TERME 2010“ održan je u subotu, 13. ožujka 2010. u Topuskom, na kojemu je u semi contactu i light contactu nastupilo oko 150 natjecatelja iz 13 klubova Hrvatske. Među njima je izuzetno uspješno nastupilo 16 natjecatelja iz pulskog kluba te četiri natjecatelja iz medulinskog kickboxing kluba „LAV“ ukupno osvojivši 24 medalja, devet zlatnih, devet srebrnih i šest brončanih. Najveći uspjeh postigli su natjecatelji Sven Gerenčir, Neven Gerenčir i Maja Britvić nastupom u dvije kategorije osvojivši prva mjesta i zlatne medalje u obje kategorije.
Sven Gerenčir je tako prva mjesta osvojio nastupom u semi contactu i u light contactu u juniorima do 63 kg.
Neven Gerenčir je prva mjesta osvojio u semi contactu u starijim kadetima do 57 kg i u juniorima do 57 kg.
Maja Britvić je prva mjesta osvojila u semi contactu u starijim kadetkinjama preko 65 kg i u juniorkama preko 65 kg.
Prvo mjesto i zlatnu medalju je osvojila i šestogodišnja natjecateljica Ana Britvić nastupom u semi contactu do 25 kg.
Emily Vitasović je u semi contactu  u kategoriji starijih kadetkinja do 55 kg osvojila prvo mjesto dok je u light contactu u kategoriji juniorki do 55 kg osvojila drugo mjesto.
Doris Vitasović je u kategoriji starijih kadetkinja do 60 kg osvojila drugo mjesto, a u light contactu u kategoriji juniorki do 60 kg je osvojila prvo mjesto.
Druga mjesta u semi contactu su osvojili:
U kategoriji djevojčica do 22 kg Sara Krleža, u kategoriji mlađih kadeta Mila Ledinski do 32 kg, Jennifer Martinčić do 47 kg te David Gržan preko 47 kg, starije kadetkinje Diana Tanushaj do 50 kg i Barbara Jurić do 55 kg te junior Gianluca Janko do 57 kg.
Treća mjesta su osvojili: u kategoriji dječaka, Aleksandar Petković do 22 kg i Oskar Marić do 32 kg, mlađa kadetkinja Borna Karendziuk do 32 kg i mlađi kadet Edi Hajdarević preko 47 kg te juniorke Barbara Jurić do 55 kg, i Sabina Mandić do 65 kg.
Bez medalje su ostali jedino Amar Nesimi u kategoriji dječaka i mlađi kadet Kristian Stanković.
Na temelju prikazanih tehnika i ostvarenih rezultata, najboljom natjecateljicom u kategoriji djevojčica je proglašena šestogodišnja lavica Ana Britvić, dok je najboljom natjecateljicom u kategoriji juniorki proglašena lavica Doris Vitasović. Kickboxing klub „Lav“ Pula je proglašen najboljim klubom turnira „TOP TERME 2010“. (REX)