Elizabeta Crnković i Ervin Karaman zlatni na prvenstvu Hrvatske

Elizabeta Crnković i Ervin Karaman zlatni na prvenstvu Hrvatske-57564

KBK PLANET SPORT NA JUNIORSKOM I SENIORSKOM PRVENSTVU HRVATSKE
Ovu nedjelju, 19.travnja 2015.godine u Kostreni je u organizaciji Hrvatskog kickboxing saveza održano Prvenstvo Hrvatske u pointfightu za mlađe kadete i juniore te u light contactu za seniore gde su između 310 natjecatelja iz 47 klubova nastupili i odabranici trenera Edija Viškovića iz KBK Planet Sport iz Pule.

Kod juniorki zlatno odličje osvojila je u disciplini point fight -70 kg Elizabeta Crnković koja je pokazala odličnu formu kada je u finalu pobijedila Doris Vitasović iz medulinskog Lava. Kod seniora zlatno odličje u disciplini light contact -63  superiorno je osvojio Ervin Karaman savladavši osvajača europskih i svjetskih odličja u ovoj disciplini Marka Šarka iz Cisvara Teama iz Zagreba. U point fightu stariji kadet Marko Džin  okušao se juniorima u kategoriji -63 kg te stigao do brončane medalje.

U pointfightu mlađih kadeta nastupila su dva borca ovog kluba u kategoriji -32 kg i to Ivan Crnković  koji je izgubio borbu za medalju, te Alek Kušar koji je na žalost izgubio prvu borbu.

Trener Edi Višković  zadovoljan je borbama  svojih boraca u juniorskoj  konkurenciji gdje je Elizabeta Crnković i u point fightu nakon light contacta pokazala ovogodišnju spremnost za državna zlata, dok je Marko Džin i u juniorskoj konkurenciji stigao do medalje. Ervin Karaman je pokazao i ovaj puta raskoš svog talenta te da mu u Hrvatskoj nema prave konkurencije. Kod najmlađih u mlađekadetskoj konkurenciji  i Ivan i Alek su tek na početku svoga boračkog stasanje te će im iskustvo s ovog državnog natjecanja biti od velike važnosti
kao poticaj za rad. Nakon ovog Prvenstva Hrvatske složiti će se i reprezentacija za nastup na Europskom prvenstvu u Španjolskoj 2015.godine gdje i borci KBK Planet Sport očekuju poziv. Rex