Stanoinvest Futsal Pula uvjerljiva na Gripama

Stanoinvest Futsal Pula uvjerljiva na Gripama-132765

UNIVERSITAS – STANOINVEST FUTSAL PULA 1:4
Na tribinama se protiv Barcelone u prvom dijelu čulo: „Ako ovako budu igrali u ligi, malo će im tko moći parirati.“ I zaista, sinoć su malonogometaši Stanoinvest Futsal Pule „protutnjali“ splitskim Gripama gdje im je protivnik bio Universitas.

Imali su vratnicu i dominaciju u prvih 15 minuta, a onda je u svom stilu, u 16. minuti „opalio“ vratar Darko Milanović za pulsko vodstvo od 0:1. Do predaha Puljani imaju još dva opasna napada. U prvom je Niko Vukmir pogodio vratnicu, a u posljednjim trenucima prvog dijela Manolo Bilić se oslobađa na udarac i zabija za 0:2.

Dominirali su Puljani i u drugom poluvremenu, a nakon ruke Gotovca u šestercu, Manolo Bilić je precizan s „crte“ za 0:3. Nadu domaćima vratio je nakratko Crnjac, ali je Bernardo Difonzo na asistenciju Daniela Moravca zaključio ovu priču pogotkom u 31. minuti za konačnih 1:4.

SUPERSPORT HMNL – 7. KOLO:

UNIVERSITAS – STANOINVEST FUTSAL PULA 1:4 (0:2), Strijelci: 0:1 Milanović 16′, 0:2 Bilić 20′, 0:3 Bilić 27′-6m, 1:3 Crnjac 28′, 1:4 Difonzo 31′

UNIVERSITAS: Pavlović, Juretić, Gotovac, Mijić, Sučić, Viđak, Crnjac, Miličević, Gudelj, Čule, Tustonjić, Luan, Bebić

STANOINVEST FUTSAL PULA: Milanović, Osredkar, Mataja, Difonzo, Vukmir, Moravac Da., Grbić, Baisel, Hasanbašić, Bilić, Hrgota, Prelčec, Šulentić, Cindrić