Ribari vratili zlato u nogometu!

Ribari vratili zlato u nogometu!-132690

OŠ IVO LOLA RIBAR NAKON DVIJE GODINE VRATILI SU ZLATO U SVOJU ŠKOLU
Jučer se u SC Franko Mileta održalo natjecanje u nogometu na 14. OOŠL. Samo dvije godine OŠ Ivo Lola Ribar nije bila prva u nogometu, a jedna od tih bila je i lanjska. Međutim, ove godine vratili su zlato u svoju školu.

U skupini A s dvije pobjede najbolji su bili Vlačići, dok je druga bila škola iz Potpićna. U skupini B nadmoćna je bila druga labinska škola, dok su Nedešćani bili drugi. Njihova međusobna utakmica bila je jako napeta, ali Ribari na kraju pobjeđuju sa 2:0.

U utakmici za broncu, Škola iz Nedešćine pobijedila je Poptićance sa 1:0, golom par minuta prije kraja, dok je finale između labinskih škola krenulo jako tvrdo. Sredinom prvog poluvremena ozlijedio se najbolji igrač Vlačića, Niko Rudan, što je donekle olakšalo posao Ribarima. Poveli su sa 2:0, Vlačići iz deseterca smanjuju na 2:1, ali Ribari svojim trećim golom potvrđuju pobjedu i zasluženo vraćaju zlato u nogometu u svoju školu.

6.    OŠ  Ivan Goran Kovačić, Čepić

Sljedeće natjecanje je rukomet za djevojke, u srijedu 07. prosinca u velikoj dvorani SC Franko Mileta.