Zlato za Paulu Klunić

USPJEŠNE PULSKE PLIVAČICE I PLIVAČI
Proteklog vikenda plivačice i plivači PK Pula imali su bogati natjecateljski vikend. U subotu na Bazenu Kantrida održano je četvrto ujedno i posljednje kolo jesenske lige regije 2. Plivane su discipline 400 m slobodno, 200 m leđno, 200 m prsno i 100 m delfinovim načinom. Paula Klunić nastavila je sa dobrim rezultatima i osvojila zlatnu medalju na 100 m delfin sa rezultatom 1:08,99. Ukupno plivačice PK Pule su druge iza riječkog Primorja CO dok su plivači završili na šestom mjestu.
U nedjelju plivačice Stefani Valković, Paula Klunić i Tea Miloš nastupile su na 37. međunarodnom mitigu Mladosti u Zagrebu. U jakoj konkurenciji blizu finala bila je Tea Miloš koja je bila deveta na 200m leptir sa vremenom 2:46.55 dok je u svojoj dobnoj skupini bila četvrta(god.93/94). Zapažen rezultat ostvarila je Stefani Valković koja je na 50 m prsno bila 11. sa vremenom 35.37, a u svojoj dobnoj skupini (god.95 i mlađe) osvojila je prvo mjesto. U disciplini 100 m leđno bila je 15. sa 1:08:53 a druga u svojoj dobnoj skupini. Paula Klunić najbolji plasman ostvarila je na 50 m leptir sa 19. vremenom 31.25 dok je u svojoj dobnoj skupini (93/94) bila 9.  (REX)