Visoki poraz od Lokosa, Ćuže opet zabio

Visoki poraz od Lokosa, Ćuže opet zabio-99354

LOKOMOTIVA : ISTRA 1961 4:1
Do 34. minute Lokomotiva je bila nemoćna pred golom Istre 1961, samo smo vidjeli dva pokušaja Kolingera glavom nakon kornera. U toj 34. minuti Datković ostaje neometan na 5-6 metara od gola Istre 1961 i zabija glavom, nakon ubačaja iz kuta Ivanušeca. U 38. minuti Ivanušec ubacuje Kastratiju koji je brži od kompletne obrane Puljana, ali njegovu 100% šansu brani Čondrić, do lopte opet dolazi Kastrati koji ubacuje na peterac Ivanušecu koju pogađa za 2:0. Pri kraju poluvremena stativa je spasila gol Istre 1961 nakon udarca Kastratija. Puljani su prvo poluvrijeme odspavali i ovo je bilo najgorih 45 minuta u dobi Ivana Preleca.

Prvu pravu priliku Puljani imaju u 60. minuti, Pavić ubacuje s lijeve strane, Ćuže je sam na petercu, ali glavom puca kraj gola. Lokosi se u drugom dijelu bude tek od 70. minute, kad prvo prijeti Kastrati, da bi u 75. minuti Čondrić obranio dobar udarac Karačića iz slobodnjaka. U 79. minuti Istra 1961 se vraća u igru nakon sjajne akcije, Pavić ubacuje loptu u kazneni prostor prema Gržanu, koji isprve pronalazi Ćužea na 17 metara od gola, najbolji strijelac prvenstva zabija nisku loptu u sami kut golmana Grbića i to je njegov nevjerojatni šesti gol u tri odigrane utakmice. U 84. minuti Lokomotiva zabija nakon što je Ivanušec ubacio iz kornera, a Drožđeku nije bilo teško zabiti pod samu gredu. Dvije minute kasnije na asistenciju drožđeka zabija Kastrati za nedostižnih 4:1.

Lokomotiva : Istra 1961  4:1 (2:0), strijelci: 1:0 Datković (34), 2:0 Ivanušec (38), 2:1 Ćuže (79), 3:1 Drožđek (84), 4:1 Kastrati (86),

Lokomotiva: Grbić, Karačić, Datković, Kolinger, Marković, Petrak (od 73' Halilović), Cokaj, Ivanušec (od 88' Mbodji), Kastrati, Uzuni, Tuci (od 68' Drožđek).
Istra 1961: Čondrić 5,5, Grujević 5, Tomašević 6, Bosančić 5,5, Pavić 6,5, Einar 5,5, Lončar 5 (od 62' Obeng), Ivančić 5,5 (od 73' Rubić), Gržan 5,5, Ćuže 6,5, Perić-Komšić 5 (od 46' Fuentes 5).