Vikend Mladog Rudara

Vikend Mladog Rudara-73671

SUSRETI I REZULTATI
Protekli vikend svoje utakmice odigrali su dječaci u sklopu 1. HRLDA, mlađi kadeti u sklopu ŽRL-a, druga ekipa u sklopu 3. HRL zapad te prva ekipa Mladog Rudara u sklopu 1. HRL Jug.
Dječaci Mladog Rudara odigrali su 6. krug 1. HRLDA zapad u Rijeci u organizaciji RK Trsat. U prvoj utakmici kovari su doživjeli težak poraz, 22-8, od domaćina RK Trsata, dok su u drugoj utakmici protiv RK Zameta posložili svoje redove te priredili pravo iznenađenje te pobjedili rezultatom 14-9.

Mlađi kadeti su igrali 5. turnir Županijske rukometne lige koji se održavao u Umagu. Kovari su odigrali dvije utakmice, protiv RK Umaga i RK Poreča. U obje utakmice kovari su poraženi, protiv RK Umaga rezultatom 27-18 a protiv RK Poreča rezultatom 25-16.

Druga ekipa Mladog Rudara igrala je 11. kolo 3. HRL zapad u Buzetu protiv druge ekipe RK Buzeta. Oslabljeni neigranjem nekolicine igrača kovari su doživjeli težak poraz od 44-16. Na poluvremenu rezultat je bio 17-7.
Seniori Mladog Rudara su igrali 10. kolo 1. HRL jug protiv RK Karlovca u Karlovcu. Cijelo prvo poluvrijeme kovari su imali rezultat na svojoj strani. Na poluvrijeme se moglo ići s prednošću +3 međutim Karlovčani su uspijeli iskoristiti nepažnju kovara i u zadnjim sekundama spustiti rezultat na +1 za kovare. Drugo poluvrijeme se više manje igralo gol za gol, u par navrata su kovari lovili rezultat, u pra navrata Karlovac, da bi se u kraj utakmice ušlo s +1 za kovare. Kovari su imali dva napada za povećanje vodstva na +2 međutim nisu ih iskoristili, te u zadnjoj minuti susreta Karlovac iz sedmerca izjednačava na 24-24. Zadnji napad imaju kovari te ne uspijevaju postići pogodak koji bi donio pobjedu. Ovim bodom kovari ostaju na drugom mjestu tablice te za vodećim Dubrovnikom zaostaju 3 boda. (REX)