Velovršankama još jedna pobjeda u nizu

Velovršankama još jedna pobjeda u nizu-112328

VELI VRH - SINJ 3:1 (19:25,25:21,25:15,25:14)
Utakmicu 7. kola Prve hrvatske lige odbojkašce Velog vrha odigrale su na domaćem terenu protiv OK Sinj i pobjedom osvojile nova tri boda. Velovršanke su prvi set izgubile i time razljutile trenericu Tonković koja je
"oprala" svoje igračice i time im dala do znanja da u prvom setu nisu napravile ništa te da su imale previše pogrešaka koje im se ne smiju događati.

Drugi set Puljanke su se "probudile" i time iznenadile gošće. Organiziranom obranom i efikasnim napadom Velovršanke su gošće ostavile na svega 15 poena u trećem i 14 poena u četvrtom setu.

OK Veli Vrh trenutno zauzima 4. mjesto na ljestvici sa odigranih pet utakmica i dvije odgođene. Ne bude li daljnih odgoda, sljedeće kolo gostuju kod ŽOK Drenova.

U nedjelju su Velovršanke trebale ugostiti OK Marina Kaštela u osmini finala Kupa Snježane Ušić i to nakon što su u utorak pobjedile OK Grobničan rezultatom 3:1, no ona je do daljnjega odgođena zbog epidemiološke situacije.