Velom Vrhu dvostruka pobjeda!

Velom Vrhu dvostruka pobjeda!-53814

ZAPOČELO ODBOJKAŠKO PRVENSTVO PULSKIH OSNOVNIH ŠKOLA
U organizaciji Saveza sportova Grada Pule započelo je odbojkaško prvenstvo za učenice i učenike osnovnih škola.  Dvorana osnovne škole Veli Vrh ugostit će devet pulskih osnovnih škola kroz tri kola i završnicu prvenstva. Na samom startu, domaćin je odnio pobjede u obje kategorije. Učenice Velog Vrha, na čelu s Anom Križanac i Natali Volarević, dobro su organizirale igru protiv jake Šijane za slavlje 2:0 (21:17;21:19) u setovima. Učenici Velog Vrha su za protivnika imali Centar koji se dobro držao u drugom setu, ali Velovršani su ipak upisali prve bodove rezultatom 2:0 (21:11;21:15) u setovima. U kategoriji učenica odigrala su se još tri susreta. Kaštanjer je s raspoloženom Emily Anđelković osvojio prvi set (21:2) protiv Tone Peruška. Leonarda Buršić pokrenula je igru Tone Peruška u nastavku, ali učenice Kaštanjera uzimaju i drugi set za pobjedu od 2:0 (21:2;21:14). Veruda je na čelu s Antoniom Fabris upisala visoku pobjedu nad Stojom 2:0 (21:9;21:4) u setovima, a Vidikovac je na krilima Mie Fable savladao Centar rezultatom 2:0 (21:10;21:17). U kategoriji učenika, Giuseppina Martinuzzi je predvođena Antoniom Rupčićem nadigrala Stoju 2:0 (21:18;21:16). Vidikovac je izgubio prvi set od Šijane, no Nikola Radović posložio je igru Vidikovca u nastavku za pobjedu od 2:1 (18:21;21:18;15:4). U posljednjem susretu, Luka Sardoz je, nakon izgubljenog prvog seta, ipak odveo Kaštanjer do pobjede nad Verudom 2:1 (17:21;21:16;15:13) u setovima.