Veliki uspjeh Puljanke Mikele Ristoski

DVA ZLATA I JEDNO SREBRO NA EUROPSKOM ATLETSKOM PRVENSTVU
Devetnaestogodišnja Puljanka Mikela Ristoski osvojila je dva zlatna odličja i jedno srebro na 4. Europskom dvoranskom atletskom prvenstvu za osobe s intelektualnim teškoćama, koje se do 8. ožujka održava u Reimsu u Francuskoj.  Članica AK Istre iz Pule prvo je zlato osvojila u utrci na 60 metara s rezultatom 8,36 sekundi, a na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja popela se i nakon skoka udalj u kojem je slavila rezultatom 4,94 metra. Nakon dvije zlatne medalje osvojene na 60 metara i u skoku u dalj, Ristoski je na 200 metara osvojila srebrnu medalju rezultatom 27.56. članica AK Istre je s tri osvojena odličja među uspješnijim sudionicima prvenstva. Usto to su prve hrvatske medalje u dvoranskoj atletici kod sportaša s intelektualnim teškoćama.(REX)