Velika pobjeda Stoje u Karlovcu

Velika pobjeda Stoje u Karlovcu-65299

DESETA POBJEDA U NIZU STOJI DONIJELA PRVO MJESTO NA TABLICI
Košarkaši Stoje nastavljaju sa sjajnim igrama u A2 ligi Zapad. U utakmici 15. kola svladali su karlovački Šanac u gostima rezultatom 87:76. Prvi je to poraz Šanca na domaćem parketu u ovoj sezoni, a deseta ligaška pobjeda u nizu Stoji je donijela i prvo mjesto na tablici. Prvi pratitelj ekipa Kastva, koja ima poraz više, u narednom kolu gost je Stoje.

U Karlovcu je Stoja već nakon prve četvrtine imala 11 poena razlike, a do kraja poluvremena domaćini su prednost smanjili na 3 koša, te se na odmor otišlo rezultatom 37:34 za Puljane.
U nastavku Stoja vraća razliku s početka utakmice i iskusno je drži do kraja za konačnih 87:76 i veliko slavlje.
Stoju su do pobjede predvodili Matija Maljić s 22 i Nino Dasko s 21 košem iz sedam postignutih "trica".  Najučinkovitiji kod domaćina bili su Panjević sa 16, a Josipović i Razumić ubacili su po 13 koševa.

Šanac : Stoja  76 : 87 (16:27; 18:10; 18:26; 24:24)
Šanac: Požar 2, Josipović 13, Panjević 16(1), Kraljić 9(3), Razumić 13, Šarić, Škrtić, Bebr 10(3), Mataković, Špehar 4, Novosel 9. Trener: Branko Bašović.
Stoja: Ivis, Gustovarac, Premasunac 6, Bulešić 15(1), Dasko 21(7), Ivanković 4, Martinović, Tumpić 11(1), Drobnjak, Maljić 22(2), Đugum 8, Pajković. Trener: Vladimir Korošec