Uvjerljiva pobjeda pionira i porazi kadeta i juniora Istre 1961

Uvjerljiva pobjeda pionira i porazi kadeta i juniora Istre 1961-99632

ISTRA 1961 : SLAVEN BELUPO 6:0, 0:1, 1:4
U petak su na stadionu Drosina sva svoja prvenstva započeli i prvoligaši unutar omladinskog pogona NK Istra 1961. Pioniri su protiv Slaven Belupa slavili s čak 6:0, a „hattrick“ postigao je Lorenzo Travaglia, još jedan izdanak riječke škole nogometa “Prvi Gol”, dok su po jedan gol dodali Marko Cukon, Luka Đuranović i Toni Bilobrk.

Istra 1961: Jurak, Grahovac, Jakovčić, Corelli, Rojnić, Đuranović, Puljić, Žgomba, Travaglia, Žiković i Cukon (još su igrali: Bodetić, Bećirović, Lovrić, Moslavac, Lozančić, Delimehić i Bilobrk).

Kadeti su minimalno poraženi, i to golom iz penala u 88. minuti kojeg je pogodio Ganžulić.

Istra 1961: Basanić, Družetić, Perković, Stošić, Radović, Marić, Lisica (35. Novak), Grahovac (62. Mašović), Krčalić, Ostović, Frank (62. Glavaš).

Juniori su pak na glavnom stadionu Drosina sa 1:4 izgubili od Slaven Belupa, a sve je krenulo naopako od 45. minute kada su ostali s igračem manje jer je isključen Ivan Stanić zbog dva žuta kartona. Za goste su u razmaku od 19 minuta golove postigli Kožarić, Tomić, Žiković (AG) i Vuić, dok je za Puljane poraz ublažio Octavio Paez, iz jedanaesterca za 1:4 u 74. minuti.

Istra 1961: Paus-Kunšt, Stojanović (55. Ladislović), Pavić (46. Kajtazović), Bernobić, Hmura (70. Bibić), Burić, Sadiku, Stanić, Paez, Dujmović (46. Žiković), Šverko (70. Jakimovski).

Sve tri selekcije narednog vikenda gostuju kod zaprešićkog Intera.