Čupićevi nogometaši nose trobod iz Dugog Sela

Čupićevi nogometaši nose trobod iz Dugog Sela-81745

DUGO SELO : RUDAR 1:3
Teško je opisati koliko je vrijedna pobjeda nogometaša Rudara danas na gostovanju u Dugom Selu. Ponovno nisu u susret ušli na pravi način, ali su do kraja sve ispravili i u Labin nose tri boda.

U 16. minuti je Jelić probio desni bok i povratnom loptom pronašao strijelca za 1:0 Vlatka Martinovića. Nakon toga, događa se možda i ključni trenutak utakmice. Asistent prvog gola, Tomislav Jelić, laktom u glavu udara Makića i bez pogovora napušta teren nakon crvenog kartona.

Samo dvije minute kasnije – poravnanje. Erik Šurković je centrirao iz “skraćenog kornera”, a Tin Ivanović glavom loptu poslao u mrežu. Preokret se dogodio početkom drugog dijela. Sve je napravio Ivan Macan, a branič domaćina je uklizao prije Jokića da labinsko krilo ne poentira, ali je lopta svejedno ušla u gol.

Točku na “i” stavio je kapetan Igor Juričić nakon sjajne asistencije danas odličnog Šurkovića. Rudari tako sada mirno dočekuju gostovanje HAŠK-a u Labinu sredinom tjedna nakon čega bi u Jastrebarsko kod Vinogradara mogli i na derbi kola.

DUGO SELO – RUDAR 1:3 (1:1), Strijelci: 1:0 Martinović 16′, 1:1 Ivanović 30′, 1:2 Peretin 56′-ag, 1:3 Juričić 88′

DUGO SELO: Bagarić, Magdić, Peretin, Batarilo-Čerdić, Benković, Skorin (od 81. Martić), Miki (od 87. Ivančević), Bešlić (od 35. Vidović), Martinović, Jelić, Mamuza, Trener: Milivoj Bračun

RUDAR: Pavlić, Šurković, Čudić, Macan (od 90. Fejzić), Juričić, Licul, Ivanović (od 90. Topić), Kurtić, Makić, Maksenčuk, Jokić (od 85. Bembić), Trener: Franko Čupić. (rex)