U subotu 12. kolo Premijer lige: RK Rudan Labin - RK Dubrava

U subotu 12. kolo Premijer lige: RK Rudan Labin - RK Dubrava-93279

POZIVAJU SE GLEDATELJI DA NAPUNE DVORANU I PODRŽE KOVARE
Ove subote u velikoj dvorani SC Franko Mileta igra se 12. kolo Premijer lige između RK Rudan Labin i RK Dubrava. Dečki s Dubrave trenutno drže prvo mjesto na tablici s 18 osvojenih bodova što su ostvarili s 9 pobjeda i samo 2 poraza. S druge strane kovari se nalaze na 5. mjestu s 12 osvojenih bodova.

U prvom djelu sezone na gostovanju u Zagrebačkoj Dubravi kovari su odlično parirali domaćinu cijelu utakmicu. Na poluvrijeme se išlo s rezultatom 14-14 da bi na kraju bodovi ipak ostali u Zagrebu i to minimalnom pobjedom Dubrave 31-30.

Ovu subotu očekuje se isto tako odlična utakmica gdje će se bodovi uzimati u posljednjim minutama utakmice stoga se pozivaju gledatelji da u posljednjoj utakmici Premijer lige ove godine napune tribine i podrže kovare protiv lidera lige.

Ulaznice se mogu kupiti u pretprodaji od četvrtka 13.12. u Caffe baru GAMP u SC Franko Mileta, u Caffe baru OLIMP na Zelenicama i u Alter Ego bar & club.

Ove nedjelje u maloj dvorani SC Franko Mileta igra se 7. kolo 1. HRLDA Zapad u sklopu kojeg dječaci RK Rudan Labin igraju protiv RK Poreča i RK Umaga.