Tri zlata, srebro i bronca za Gazele

Tri zlata, srebro i bronca za Gazele-100760

SIRENA CUP 2019. U ZADRU
Protekli se vikend u Zadru održao međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici 'Sirena Cup 2019' sa preko 250 gimnastičarki u individualnom i grupnom programu. Na turniru sa brojnom i jakom konkurencijom među 7 zemalja (Hrvatska, Italija,  Slovenija, BiH, Mađarska, Slovačka i Finska) pulske su Gazele izborile medalje u grupnom i individualnom programu!

Zlato su osvojile Mlađe kadetkinje u sastavu: Erin Dusman, Lucija Jalšovec, Lana Miletić, Isabella Mržljak, Mila Močinić i Ana Polčić. Zlato je pripalo i juniorkama, i to u sastavu: Lucija Poduje, Erin Kostić, Nikolina Brnos, Eva Birgmajer,  Majda Kajtez i Iva Tepšić.

Zoja Špada je u kategoriji seniorki također bila zlatna. Marta Marcan je u kategoriji kadetkinja u vježbi s cunjevima osvojila srebro a u vježbi s loptom broncu.

U kategoriji mlađih kadetkinja Katja Rupić osvojila je peto mjesto, dok je Katarina Hrgota zauzela osmo mjesto.
Kely Delić je u kategoriji kadetkinja zauzela 14. mjesto.

U kategoriji juniorki Lana Turk zauzela je deveto mjesto, dok je seniorka Nicol Bakša zauzela osmo.