Trapan INS(L)IDE hockey tournament na Karolini postati će tradicionalan - VIDEO

Trapan INS(L)IDE hockey tournament na Karolini postati će tradicionalan - VIDEO-64926

PROTEKAO VRLO UZBUDLJIVO!
Jučer je na pulskom klizalištu Karolina odigran hokejaški turnir "Trapan INS(L)IDE hockey tournament". Sudjelovale su četiri ekipe u juniorskoj te osam ekipa u seniorskoj konkurenciji. Igralo se tri na tri, bez golmana na male golove, u trajanju od tri puta po pet minuta.

Banda Gnojivo juniorski su pobjednici turnira koji su pobijedili ekipu "Team Ekstreme" sa 5:2. Za treće mjesto borili su se ekipe "Pula Parking junior" i "Vatreni hokejaši". Pula Parking su pobijedili s rezultatom 5:1.

U kategoriji seniora su igrali Trapan Hockey Team, Blanka, Čevapke, Vapkuigidugababadugababanu, Dry City, Pula parking, Politehnika 1 i Politehnika 2. Ovaj bi turnir idućih godina trebao postati tradicionalan.

Posebno zanimljivo, kako doznajemo, bilo je na susretu između Politehnike i Pulaparkinga gdje je prvi pogodak postigla ekipa Pulaparkinga. Nakon izjednačenja, igrani su produžeci od dvije minute kada nije bilo pogotka, a lopta je mrežu zatresla sekundu nakon kraja. Unatoč navijanju dijela fanova, pogodak nije priznat te su igrani penali, a zlatni gol je na kraju postigla ekipa Politehnike. (rex/Foto/Video: Safet Omerović Basso)