Težak poraz brodograditelja na Verudi

Težak poraz brodograditelja na Verudi-120951

ULJANIK – CRIKVENICA 1:4
Derbi kola na Verudi nije mogao zadovoljiti tribine, odnosno sve ono oko tribina zbog famozne epidemiološke situacije. U prvome je dijelu sve bilo riješeno a dominirala je Crikvenica i pokazala da je i drugu godinu zaredom jedan od glavnih favorita za osvajanje naslova prvaka.

Ponudili su ozbiljnu igru, i još ozbiljnije zatvaranje svojim vratima, a na prvu ozbiljniju situaciju pričekali do 16. minute. Tada je Vidulin dosudio najstrožu kaznu za goste iz koje je precizan bio Šarković  i doveo Crikvenicu u početno vodstvo.

No, iz toga šoka Verudeži se više nisu budili. Do poluvremena okončana je rezultatski utakmica sa dva pogotka Buršića koji je u nastavku došao i do svog prvog hattricka ove sezone.

Uljanik se probudio tek pred sam kraj i preko Bogdana samo donekle ublažio poraz.

ULJANIK – CRIKVENICA 1:4 (0:3), Strijelci: 0:1 Šarković 16′ (11m), 0:2 Buršić 40′, 0:3 Buršić 41′, 0:4 Buršić 74′, 1:4 Bogdan 82′

ULJANIK: Kraljević, Stošić (46. Raković), Mofardin (46. Hoxha), Batelić (57. Krasniqi), Rosić, Jokić, Dujmović (22. Radetić), Žiković(75. Bogdan), Gračić, Trešnjić, Petrović. Trener: Saša Kolić

CRIKVENICA: Baričević, Merle, Prpić, Barac, Bogdanić (89. Babić), Mašić (72. Suden), Butorac, Buršić (81. Filipović), Šarković (72. Rupčić), Imeraj (89. Škoro), Antanasković. Trener: Tomislav Lopac

(rex/foto Elvis Malagić/izvor istrasport)