Teška pobjeda Arene Jadrograd

RK „ARENA-JADROGRAD“-RK „TROGIR“ 26:24
Rukometaši Arene Jadrograda večeras su u Domu sportova Mate Parlov u teškoj, tvrdoj i neizvjesnoj utakmici pobijedili Trogir. Kada su u jednom trenutku gosti u drugom poluvremenu poveli s 14-17 izgledalo je da će bodovi „odlepršati“ iz Pule. No domačini predvođeni raspoloženim Ivanom Vrkljanom ,koji je postigao sedam zgoditaka uspijevaju poravnati i nakon četrdeset minuta igre ponovno dolaze do vodstva kojeg uz borbenu igru uspijevaju povećavati.Najveća razlika za Arenu Jadrograd iznosila je četiri gola prednosti 26:22 nekoliko minuta prije kraja utakmice Do kraja su domaći rukometaši uspjeli održati vodstvo te pobijediti s 26:24. Uz Ivana Vrkljana kod domaćih su zapaženu utakmicu odigrali Breščić, Rozman i Krajinović ,dok su kod gostiju šuterski dan imali Stipčić, koji je postigao sedam golova te Mario Galiot s postignutih šest zgoditaka. (REX/Foto:Manuel Angelini)