Stolnotenisač Brovinja Leo Bernaz superiorno osvojio prvo mjesto

Stolnotenisač Brovinja Leo Bernaz superiorno osvojio prvo mjesto-103526

43. MEMORIJAL LOVRO RATKOVIĆ - ZAGREB
Stolnotenisač Brovinja Leo Bernaz superiorno je osvojio prvo mjesto na 43. Memorijalu Lovro Ratković koji je održan proteklog vikenda u zagrebačkom Domu sportova. U grupi je pobijedio Kovačića (Mihovljani) i Hrnčića (Drava), a u 1/4 finalu Kolaka (Cibalia). Koliko je bio bolji od konkurencije najbolje je bilo vidljivo u polufinalnom susretu protiv petoplasiranog s rang liste Šargača (Ljubeščica). Nakon malog opuštanja izgubio je drugi set u fiksu, ali je u preostala tri seta prepustio svom protivniku samo četiri poena. Finale protiv Benkovića (Aquaestil), trećeplasiranog s rang liste, opet je bila igra mačke i miša. Sigurnih 3:0 za potvrdu prvog mjesta na turniru i drugog mjesta na rang listi Hrvatskog stolnoteniskog saveza.

Na turniru je nastupila i Sara Bernaz. Bila je drugoplasirana u grupi s jednom pobjedom 3:1 protiv Cvitković (Bjelovar)  i jednim porazom, 3:0 protiv Koporčić (Mladost Zagreb). U 1/8 finala je izgubila od Đulović (Kreka).