Srebrna i bron?ana medalja za Karate klub Lav

ODRŽAN CROATIA OPEN 2008  U SPLITU
Proteklog je vikenda, 25 i 26 listopada u Splitu održano Otvoreno prvenstvo Hrvatske u karateu « CROATIA OPEN 2008 », na kojemu je sudjelovalo 786 natjecatelja iz 82 kluba iz 12 europskih zemalja.
Me?u njima je vrlo uspješno nastupilo i ?etvero natjecatelja pulskog Karate kluba Lav osvojivši srebrnu i bron?anu medalju u pojedina?nom nastupu te srebrnu medalju i pehar u ekipnom nastupu.
Jennifer Martin?i? je u kategoriji u?enica do 40 kg težine nakon tri efektne pobjede ušla u finale. Finalnu borbu je vrlo tijesno izgubila i tako osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju.
Maja Pavlovi? je u kategoriji mla?ih kadetkinja težine preko 55 kg osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju.
Maja Britvi? je u istoj kategoriji zaustavljena u osmini finala.
Kadet Andraš ?uraki je nastupio u kategoriji do 70 kg i nakon jedne pobjede, zaustavljen je u ?etvrtini finala.
Ekipa mla?ih kadetkinja karate kluba Lav iz Pule u sastavu Maja Pavlovi?, Jennifer Martin?i? i Maja Britvi? je bez ve?ih problema izborila finale. U finalu su u regularnom vremenu i nakon produžetaka, borbe protiv doma?ina iz Splita završile neriješenim rezultatom. Da bi se došlo do pobjednika, izvodila se tzv. „majstorica“, odnosno dodatna borba. Iako je i „majstorica“ završila neriješeno, proglašavanjem sudaca sa «dva – jedan», pobjeda je pripala doma?inima i tako je ekipa karate kluba Lav iz Pule osvojila drugo mjesto i pehar. (REX)