Š.T.U.T. obranio prošlogodišnji naslov

Š.T.U.T. obranio prošlogodišnji naslov-55315

MALONOGOMETNO PRVENSTVO PULSKIH SREDNJIH ŠKOLA
U Domu sportova „Mate Parlov“ odigrano je malonogometno prvenstvo pulskih srednjih škola. U susretu za prvo mjesto, treću godinu zaredom susrele su se ekipe Škole za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu i Medicinske. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 3:1 za momčad Š.T.U.T.-a u čijim je redovima  Edi Ljubas postigao dva pogotka. U drugom poluvremenu, medicinari nisu uspjeli realizirati nekoliko prilika, a Š.T.U.T. je to iskoristio sa dodatna dva pogotka za konačni rezultat 5:2. Time je Š.T.U.T. obranio prošlogodišnji naslov, a obje su ekipe izborile pravo nastupa na županijskom natjecanju. U susretu za treće mjesto Dante Alighieri je prekinuo dvogodišnji niz Ekonomske škole. Prvo poluvrijeme završilo je neriješeno 2:2. Barlessi Patrick je postigao oba pogotka za Dante Alighieri, dok su strijelci za ekonomiste bili Ruba Antonio i Čorak Marko. Drugo poluvrijeme ponudilo je također izjednačenu igru ali nakon rezultata 3:3 učenici talijanske škole su na krilima Moscarda Giannija koji je postigao dva pogotka, došli do pobjede rezultatom 5:3.

Š.T.U.T.: Crljenica Dino, Softić Emir, Urošević Saša, Ljubas Edi, Bilić Manolo, Ahmeti Safet, Barišić David, Ilić Sanel, Crljenica Patrik, Jokić Sebastijan, voditelj prof. Ivanković Siniša

MEDICINSKA: Borić Miko, Mirčić Mateo, Sulihović Anel, Mataja David, Škara Ante, Raković Robert, Kamberović Ervin, Belan Matteo, Stojčević Martin, Ljevar Rok, Miljanić Marko, voditelj prof. Jovanović Goran