Seniori Jadrana poraženi, momčadi Škole nogometa nastupale u svojim ligama

Seniori Jadrana poraženi, momčadi Škole nogometa nastupale u svojim ligama-100160

VIJESTI IZ NK JADRAN POREČ
Prva momčad NK Jadran poražena je rezultatom 4-1 na gostovanju kod NK Grobničan. Nakon vrlo dobrog početka utakmice, Vice Miljanić je šestim pogotkom u četiri utakmice doveo Jadran u vodstvo. Sredinom prvog poluvremena trener Šuran je zbog ozljede izgubio ključnog obrambenog igrača Stefana Ilića, što je Grobničan iskoristio i pred kraj tog dijela izjednačio pogotkom Prtenjače. Domaćini su odlučnije ušli u drugo poluvrijeme i zasluženo preokrenuli utakmicu u svoju korist sa tri pogotka u u 68., 74. i 76. minuti.

Nakon utakmice trener Šuran je izrazio zabrinutost za ozlijeđenog Ilića, u nadi da će se brzo oporaviti i okrenuo se sljedećoj utakmici, još jednom lokalnom derbiju protiv NK Rovinj, koji je na rasporedu u subotu 21.09.2019 u 16:30 na stadionu Veli Jože.

Protekli vikend su i gotovo svi polaznici Škole nogometa započeli natjecanja u ligama NSŽI i NS Rijeka.

Početnici U9 1: NK Istra 1961 - NK Jadran Poreč 3 - 4
Predtakmičari U11 1: NK Istra 1961 - NK Jadran Poreč 5 - 0
Predtakmičari U11 2: NK Jadran Poreč - NK Livade 12 - 0
Mlađi pioniri U13 1: NK Jadran Poreč - NK Uljanik 2 - 3
Mlađi pioniri U13 2: NK Jadran Poreč - NK Moela 6 - 1
Stariji pioniri U15: NK Jadran Poreč - NK Uljanik 2 - 0
Kadeti U17: NK Jadran Poreč - NK Mladost Fažana 5 - 0
Juniori U19: NK Jadran Poreč - NK Mladost Fažana 0 - 0