Sedam medalja za Karate klub Finida

ODRŽAN 11. DELTA KUP
Na 11. Delta Kupu, međunarodnom karate turniru, koji se održao 21. ožujka u Rijeci nastupilo je  320 natjecatelja iz Slovenije i Hrvatske, a među njima i Karate klub ''Finida'' iz Poreča. KK Finida je nastupio sa osam natjecatelja i osvojio sedam medalja dvije zlatne, jednu srebrnu i četiri brončane. Dvije zlatne medalje u kategorijama učenica  osvojila je  Paula Turković u borbama, – 32kg i mlađih kadetkinja - 40kg. Srebrno odličje pripalo je Valentinu Gazibariću u kategoriji juniora + 76kg. Brončanim medaljama okitili su se Reana Radovčić, učenice – 40kg, Renata Gazibarić, kadetkinje + 54kg, Dalibor Đokić, juniori – 68kg, te Jelena Grujičić u izvođenju kata.
Na istom turniru nastupio je sa dvije natjecateljice i Karate klub ''Pula'' iz Pule, te zabilježio zapažene rezultate. Nataša Mišić je u kategoriji učenica – 40kg osvojila srebrnu medalju, dok je njena klupska kolegica, Lucija Šipura, u kategoriji mlađih kadetkinja, na žalost izgubila u repasažnoj borbi za treće mjesto, zbog nedozvoljenih kontakata. (REX)