Sedam medalja natjecateljima KBK Planet Sport

Sedam medalja natjecateljima KBK Planet Sport-75669

NA PRVENSTVU HRVATSKE U POINT FIGHTU U POREČU
U Poreču je 25. veljače održano prvo u nizu od Prvenstava Hrvatske u kickboxingu za discipline point fight mlađi kadeti i point fight seniori (296 natjecatelja iz 52 kluba) na kojem su nastupili i borci Kickboxing kluba Planet Sport iz Pule pod vodstvom trenera Edija Viškovića.

U disciplini point fight mlađi kadeti -37 kg Alek Kušar osvojio je srebrnu medalju dok je Ivan Crnković ostao bez medalje, a  u -47 kg Michael Stenta  također je osvojio srebro. Kod mlađih kadetkinja  u point fightu -28 kg Hana Zuber osvojila je broncu, Eva Uhač u -37 kg zaustavljena je u prolasku u osminu finala dok je u -42 kg Martina Grabar osvojila brončanu medalju. U point fightu seniorki Ema Višković osvojila je srebrnu medalju u kategoriji -50 kg, dok je Elizabeta Crnković u -70 kg stigla do bronce. Ervin Karaman je u point fightu seniora -69 kg morao predati finalni meč u drugoj rundi radi obnove stare ozljede ramena osvojivši tako srebrno odličje.

Trener Višković poveo je mlade uzdanice na ovo Prvenstvo Hrvatske u njihovim kategorijama i uzrastu gdje su se ogledali sa vršnjacima dok su Ema Višković i Elizabeta Crnković kao juniorke nastupile u seniorskoj konkurenciji.

Na slici: Ervin Karaman, Ema Višković, Marko Džin, Eva Uhač, Martina Grabar, Alek Kušar, Michael Stenta, Hana Zuber i trener Edi Višković. (rex)