Rukometaši Arene Jadrograd upisali su nove bodove u prilično tvrdoj utakmici s nezgodnim rukometašima Ivančice iz Ivanca. Stotinjak gledatelja u pulskom Domu Sportova Mate Parlov na kraju je ipak pljeskom pozdravilo domaću ekipu. Arena&scaron..."/>

Rukometaši Arene Jadrograd upisali nove bodove

MRK "ARENA-JADROGRAD" - RK "IVANČICA IVANEC" 31: 27
Rukometaši Arene Jadrograd upisali su nove bodove u prilično tvrdoj utakmici s nezgodnim rukometašima Ivančice iz Ivanca. Stotinjak gledatelja u pulskom Domu Sportova Mate Parlov na kraju je ipak pljeskom pozdravilo domaću ekipu. Arenaši na poluvrijeme odlaze s minimalnih 17:16 no u nastavku se ipak malo odvajaju pa se konačnih četiri gola razlike ipak može staviti u kategoriju „uvjerljivijih pobjeda“. Kod domaćina su posebno raspoloženi i ovaj put bili Breščić i Bašić sa po osam postignutih golova. Tomašev je postigao sedam golova, Barišić šest, dok su Jovanović i Rožman postigli po jedan gol. (MANUEL ANGELINI)