Rudar u pripreme krenuo pobjedom

Rudar u pripreme krenuo pobjedom-108785

RUDAR – RIJEKA (juniori) 3:1
U petak navečer su na gradskom stadionu u Labinu prijateljski susret odigrali seniori trećeligaša iz Labina i juniori prvoligaša iz Rijeke. S razlogom su se Labinjani pomalo pribojavali tog susreta, jer su fizički odlično spremni Riječani prije par dana „pregazili“ Grobničan na Čavlima.

Trener domaćih Elvis Brajković odlično je „skenirao“ protivnika na Čavlima te je Rudar izašao vrlo visoko na protivnika, ne dozvolivši gostima kreiranje igre, iako je posjed lopte bio na strane juniora.

Rudar je poveo golom Saše Uroševića s vrha šesnaesterca da bi deset minuta kasnije Edis Kurtić nakon kornera povisio na 2:0. Greška domaće obrane dogodila se u 33. kada je Matija Frigan pogodio prazan gol za smanjenje labinske prednosti, a solo akcija Leona Petrovića u 44. postavila je konačni rezultat. U drugom dijelu je još i Livio Legac obranio jedanaesterac gostima, sredinom poluvremena.

Strijelci: 1:0 Urošević 9′, 2:0 Kurtić 19′, 2:1 Frigan M. 33′, 3:1 Petrović 44′

RUDAR: Legac, Golić I., Načinović, Kurtić, Dadić, Golić D., Miškulin, Urošević, Grbac, Petrović, Macan
Još su igrali: Čudić, Hasanbegović, Malkić, Hrvat, Erman, Ivančić, Halilčević, Bilić
Trener: Elvis Brajković

RIJEKA: Frigan A., Zulijani, Franković, Ušalj, Delibegović, Hoxha, Ilinković, Kovačević, Valjan, Frigan M. i Simčić
Još su igrali: Margan, Ricov, Begović, Macolić, Putnik, Bodetić, Gajzler, Buić, Traub, Burul, Galešić, Brekalo
Trener: Mijo Dadić