Rijeka kup 2008

?ETIRI MEDALJE ZA KARATE KLUB LAV
Na 16. Me?unarodnom karate turniru „ Rijeka kup 2008 “ održanom u Rijeci u nedjelju, 27. travnja 2008. godine, me?u 380 natjecatelja iz 45 klubova BiH, Hrvatske, Italije i Slovenije, vrlo uspješno je nastupilo 6 ?lanova Karate kluba „Lav“ iz Pule i Medulina osvojivši 4 medalje ( zlatnu, dvije srebrne i bron?anu medalju ).Najuspješnija je bila Maja Britvi? koja je u kategoriji mla?ih kadetkinja preko 55 kg osvojila prvo mjesto, zlatnu medalju i pehar. Maja Britvi? je nastupila i u kategoriji kadetkinja preko 54 kg gdje je osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju.Maja Pavlovi? je u kategoriji mla?ih kadetkinja do 55 kg osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju isto kao i Jelena Stijepi? koja je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju u kategoriji mla?ih kadetkinja preko 55 kg.Ramon Tumbas je izgubila repasažnu borbu za tre?e mjesto dok su medulinke Ardiana Kajtazi i Diana Tanushaj zaustavljene izgubivši borbu u osmini finala. (REX)