Remi u Gorici, Istra 1961 bliže pobjedi

Remi u Gorici, Istra 1961 bliže pobjedi-121668

GORICA - ISTRA 1961 1:1
Na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici odigrana je utakmica 12. kola HT Prve lige između HNK Gorice i NK Istre 1961 u kojoj su Puljani bili za nijansu bolji takmac, ali na kraju je sve završilo podjelom bodova.

Za Istru 1961 najbolji priliku za gol imao je Beljo u 9. minuti, kada nije iskoristio poklon bon obrane domaćih, već je umjesto mreže pogodio stativu iz stopostotne šanse. Samo tri minute kasnije, Gorica je povela. Kristijan Lovrić ubacio je iz kornera, lopta je išla na prvu stativu, gdje ju je glavom zahvatio Mlinar i poslao u suprotni kut vlastitoga gola.

Istra 1961 je izjednačila na 1-1 u 54. minuti, strijelac je bio Hassane Bande. Na centru je uzeo loptu Keiti, pa kao na šetnici prošao obranu Gorice po desnoj strani, namjestio se na lijevu nogu i poslao loptu u bliži kut.

Do kraja utakmice gledali smo dosta rastrganu igru, ali bez većih opasnosti pred golovima.

GORICA - ISTRA 1961 1:1 (1:0), STRIJELCI: 1-0 Mlinar (12-ag), 1-1 Bande (54)

GORICA: Kotarski, Musa, Jovičić, Krizmanić, Keita, Babec (od 79. Janković), Sarić (od 57. Pršir), Mitrović (od 79. Fruk), Kalik (od 57. Delfi), Lovrić, Matar (od 67. Brodić). Trener Krunoslav Rendulić.

ISTRA 1961: Lučić, Navarro, Joao Silva, Einar, Marin, Perera, Blagojević, Mlinar, Mišković (od 66. Lisica), Bande (od 87. Serderov) - Beljo. Trener Gonzalo Garcia.