Pulskom i medulinskom Lavu ?ak 13 medalja

NE ME?UNARODNOM TURIRU U BIHA?U LAVOVI „PREBACILI NORMU“
U subotu, 12.04.2008. u Biha?u ( B i H ) je održan 9. Internacionalni kickboxing turnir „ Bosna i Hercegovina OPEN 2008 “ na kojemu je nastupilo oko 530 natjecatelja iz 55 klubova Hrvatske, Slovenije, Srbije i BiH.Me?u njima je izuzetno uspješno nastupilo osam natjecatelja pulskog i medulinskog kickboxing kluba „Lav“. Natjecatelji Lava su nastupili u borbama semi contact i light contact te u disciplini aerokickboxing i osvojili sveukupno 13 medalja ( 4 zlatne, 3 srebrne i 6 bron?anih ) te pehar za najuspješniju aerokickboxing ekipu. U borbama semi contacta, Maja Britvi? iz pulskog kickboxing kluba „Lav“ je u kategoriji starijih kadetkinja preko 65 kg osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju. U istoj je kategoriji pulska Lavica Jelena Stijepi? osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju.
Diana Tanushaj iz medulinskog kickboxing kluba „Lav“ je u kategoriji starijih kadetkinja do 42 kg osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju dok je njena klupska kolegica Ardiana Kajtazi u kategoriji do 55 kg osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju.Maja Britvi? je nastupila i u borbama light contacta gdje je u kategoriji starijih kadetkinja preko 65 kg osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju.U disciplini aerokickboxing najve?i su uspjeh ostvarile pulske Lavice, juniorka Maja Pavlovi? i kadetkinja Jennifer Martin?i?.Maja Pavlovi? je u kategoriji juniorki osvojila dva prva mjesta i dvije zlatne medalje i to pojedina?nim nastupima bez stepa i sa stepom. U istoj su kategoriji nastupile medulinska Lavica Ardiana Kajtazi koja je nastupom sa stepom osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju, te pulska Lavica Maja Britvi? koja je u nastupima sa stepom i bez stepa osvojila dva tre?a mjesta i dvije bron?ane medalje.Jennifer Martin?i? je u kategoriji kadetkinja nastupom bez stepa osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju. U istoj je kategoriji Maja Pavlovi? osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju te Ramon Tumbas tre?e mjesto i bron?anu medalju.
Bez medalje je ostao samo Luka Mustafi? koji je nastupio u semi contact borbama u kategoriji juniora do 74 kg. Izgubio je borbu za ulazak u ?etvrtinu finala i tako zauzeo peto mjesto.
Pri povratku sa natjecanja, ekipa Lava je za svoj izuzetan uspjeh nagra?ena izletom na Plitvi?ka jezera. (REX)