Pulski Lavovi osvojili dva prva i tri druga mjesta

Pulski Lavovi osvojili dva prva i tri druga mjesta-82373

IZVRSNI NA OTVORENOM KICKBOXING PRVENSTVU ČEŠKE U PRAGU
Na otvorenom kickboxing prvenstvu Češke Republike "Czech open 2017" u Pragu koje se održalo u subotu 14.10.2017. godine, među oko 700 natjecatelja iz 8 zemalja Europe i Azije izuzetno uspješno je nastupilo i 7 natjecatelja pulskog Kickboxing kluba "Lav". Pulski Lavovi su osvojili dva prva mjesta i tri druga mjesta.

Prva mjesta osvojila je Nikolina Bartolčić u disciplinama point fighting i light contact kategorije mlađih kadetkinja preko 47 kg dok su druga mjesta osvojili seniorka do 70 kg Ana Alaber, stariji kadet do 69 kg Loren Domba i Nikolina Bartolčić u starijim kadetkinjama do 60 kg, sve u disciplini point fighting.

Vrijedno je napomenuti da se Ana Alaber u finalu seniorki do 70 kg borila sa višestrukom svjetskom prvakinjom, Anom Znaor. Na kraju prve od dvije runde rezultat je bio izjednačen, 4:4 no nažalost Ana Alaber nije uspjela održati taj tempo te je u konačnici ipak Ana Znaor završila borbu u svoju korist, a Ana Alaber je time osvojila drugo mjesto.

Obzirom da se radi o turniru gdje se proglašava samo jedno treće mjesto za koje se održava dodatna borba, stariji kadet Moris Trbulin, mlađi kadeti Ivan Udović i Borna Šarić te mlađa kadetkinja Luna Domba Orbanić su izgubili borbe za treće mjesto i tako ovaj put ostali bez medalje.