Pulski i medulinski lavovi briljantni na kickboxing turniru

Pulski i medulinski lavovi briljantni na kickboxing turniru-90788

Na međunarodnim kickboxing turniru „Posavina kup 2018“ u Odžaku (BiH) sudjelovalo je 130 natjecatelj iz 29 klubova BiH, Hrvatske, Madžadske i Srbije koji su odradili 171 nastup.

Među njima je u disciplini point fighting (PF) izuzetno uspješno nastupilo 5 natjecatelja pulskog i jedan natjecatelj medulinskog Kickboxing kluba „Lav“ koji su ukupno osvojili 9 medalja (6 zlatnih,  srebrne i 1 brončanu medalju) te 2 pehara za najbolje natjecatelje u starosnoj kategoriji i jedan pehar za ukupan klupski poredak na turniru

Mika Oros, PF stariji kadeti -42kg….3.mjesto

Najboljim natjecateljima turnira u starosnim kategorijama iz pulskog Lava su proglašeni:

Loren Domba -  najbolji junior u point fightinhu,
Luna Domba Orbanić -  najbolja učenica u point fightingu,

Kickboxing klub „Lav“ Pula je osvojio drugo mjesto klupskog poretka u disciplini point fighting odmah iza kluba organizatora turnira, a treće mjesto u sveukupnom poretku svih klubova na turniru za što je pulskom Lavu dodijeljen pehar.

Slijedeći vikend mladi pulski Lav Moris Trbulin kreće na Svjetsko kickboxing prvenstvo za kadete i juniore u talijanski Jesolo. Prošle godine Moris je osvojio titulu europskog prvaka u kategoriji mlađih kadeta, a sada će pokušati osvojiti medalju na Svjetskom prvenstvu u kategoriji starijih kadeta.