Pulske odbojkašice prespavale prva dva seta

AZENA-OTP BANKA 3:2
Odbojkašice OTP Banke izgubile su utakmicu protiv Azene u doigravanju u državnog prvenstva za plasman od petog do osmog mjesta. „Prva dva seta igrali smo ništa,uz gotovo nikakav prijem i servis i domaće su odbojkašice brzo i lako došle do 2:0. „ rekao je na povratku za Pulu pomoćni trener OTP Banke Goran Jovanović. Pulske su odbojkašice doslovno prespavale prva dva seta koje su izgubile,prvi sa 25-14, a drugi 25-20. Tek u trećem setu zahvaljujući mlađahnoj Tei Vitasović gostujuće igračice se počinju vračati u susret pa taj set rješavaju u svoju korist 21-25. U potpunom buđenju odbojkašica OTP Banke bitnu ulogu odigrala je i Marina Ljubičić koja je postigla četiri asa za redom za poravnanje u četvrtom setu,rezultata ovog seta bio je 20-25 za gošće. Peti, „rulet“ set dobile su odbojkašice Azene sa 15:12 i to nakon što pulski blok kod 11:11 nije uspio niti jednom zaustaviti lopte na mreži. Uzvrat se igra u utorak u Puli. (M.Š.)